Niewątpliwie polska służba zdrowia rzadko cieszy się dobrą opinią, ale o jej wartości świadczy podejście Polaków do kwestii ubezpieczenia zdrowotnego. Wśród zdecydowanej większości osób, kluczową kwestią w przypadku podpisywania umowy związanej z pracą, jest gwarancja ubezpieczenia zdrowotnego. Nierzadko jest to kwestia istotniejsza od składki emerytalnej. Czy warto posiadać powszechne ubezpieczenie zdrowotne?

Niezależnie od charakteru wykonywanej pracy czy kondycji zdrowotnej, warto mieć ubezpieczenie zdrowotne, ponieważ w razie wypadku nie będziemy zdani wyłącznie na siebie i zasobność naszego portfela. Czy wobec tego nie musimy się obawiać o koszty leczenia? Niekoniecznie, ponieważ nie wszystkie usługi oferowane przez służbę zdrowia są refundowane przez NFZ.

Gdzie szukać informacji o tym jakie usługi medyczne obejmuje powszechne ubezpieczenie zdrowotne? Najlepiej zapytać o to w najbliższym punkcie medycznym bądź przychodni lekarskiej. Większość niezbędnych informacji znajdziemy także na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia.

wirusowe zapalenie watroby daj nam opinię na temat leku Avandamet 1mg/500